Kurumsal

Tunga Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti

Tunga Güvenlik Hizmetleri Hakkında

Tunga Güvenlik Hizmetleri Hakkında

Tunga Güvenlik ; 25 yıllık mesleki bilgi ve tecrübesi ışığında, kaliteli ve eğitimli kadrosu ile , en iyi hizmeti verebilmek için Ankara'da kurulmuş en genç güvenlik firmasıdır. 

Gelişen Teknoloji ve Sektör Trendlerini Yakın Takip Eden Tunga güvenlik ihtiyaçlarınıza göre çözüm sunmaktadır. 5188 Sayılı özel güvenlik yasası ile hizmetin kapsamı tamamen resmi boyut kazanmsı ile Tunga Güvenlik Kamu, Kuruluş ve Özel Sektörde hizmet vermektedir.

Tunga güvenlik sektörel talepler ve gereksinimler doğrultusunda tecrübe, deneyim ve kurumsal birikimlerden oluşan sinerjiyle 2020 yılında kurularak faaliyetlerine başlamıştır.

Özel Güvenlik sektöründe oluşan hizmet ihtiyacına ve değişen koşullara uyum sağlayan bir firmadır. Profesyonel yönetim, Uzman kadro desteği , Tecrübeli İş kadrosu ile güvenlik sektöründe hizmetinizdedir.


Misyonumuz

Çevreye ve topluma duyarlı, hizmet sunduğu insanlara, bölgeye ve çalışanlarına “güven veren”, hukuksal çerçevede yasal ilkeleri ve etik kuralları bağlayıcı bir şart ve zorunluluk kabul ederek bu değerleri sürekli güncelleyip yücelten bir firma olan Tunga Güvenlik, her geçen gün gelişim hızını sürdürmektedir. En Uygun fiyatlarla güvenlik hizmeti sağlayarak bir çok kamu ve özel sektördeki işverenlerin yükünü hafifletecek ve bir çok kişiye umut kapısı olmayı hedefleyen bir firmayız.

Misyonumuz; Cesaret, erdem, dürüstlük ve saygı değerleri üzerine tesis edilen hızlı çözüm oluşturma, özenli çalışma ve profesyonelliğimizi sergilerken; müşteriye özel, yaratıcı, sürekli gelişime açık ve araştırıcı yöntemlerle, yerli ve yabancı müşterilerimize kaliteli özel güvenlik hizmetleri sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Yurtiçi ve yurtdışında kamu ve özel sektördeki ihtiyaç sahiplerinin özel güvenlik hizmetlerinde ilk tercihi olmaktır. "Entegre Tesis Yönetimi ve Stratejik Dış Kaynak Hizmet Alanlarında Müşteri ve Ürün Odaklı, Katma Değerli Danışmanlık ve Hizmet Çözümleri Üreten, Ulusal ve Uluslararası Düzeyde Saygın Bir Hizmet Kuruluşu Olarak Tercih Edilmek..." En büyük Hayalimizdir.