Şantiye Güvenlik Hizmetleri

Tunga Koruma ve Güvenlik Hizmetleri

Şantiye Güvenlik Hizmetleri

Tunga Güvenlik olarak,  İnşaat ve şantiye güvenliği konusunda inşaat sektörünün faaliyette bulunduğu köprü, yol, petrol tesisi, konut/toplu konut, alışveriş merkezi, fabrika, hastane, okul gibi tesis ve sanayi kuruluşlarının şantiye güvenlik hizmetini başarıyla karşılayan bir firmadır.

Firmamız kamu yâda özel sektöre ait proje/projelerin inşaat safhasına geçilmesini takiben gerekli fizibilite durumu ve risk analizlerini tespit etmekte ve gerekli özel güvenlik tedbirlerini almaktadır.

Başta gün içerisinde şantiyede çalışan ve şantiye bölgesinde gece konaklayan işçilerin can güvenliği, yangın, inşaat ekipman ve malzemelerinde oluşabilecek hırsızlık, yağma, saldırı, sabotaj, mala zarar verme gibi suç ve hareketlerden koruma amacı ile şantiye bölgesi tarafımızdan tetkik edilerek tehdit ve güvenlik analizi çıkartılır ve gerekli önlemler alınır.

Görev yapacak personel bu analize göre inşaat ve şantiye güvenliği eğitimini tamamlamasına müteakip görev yerine sevk edilir. Detaylar için firmamızdan bilgi talep edebilirsiniz.